Jeżeli w powyższym spisie nie wystąpiło miasto do, którego zamierzasz się udać, zadzwoń i porozmawiaj z naszym konsultantem — istnieje możliwość zmiany oraz dopasowania trasy do potrzeb klienta. Transport paczek i niewielkich ładunków Nasze busy z Holandii do Polski czy busy do Belgii zawsze znajdą miejsce na przewóz poczty, paczek oraz niedużych ładunków — transportujemy bagaże o masie całkowitej wyłącznie do 100 kg.

Sprawdź pełna ofertę na stronie internetowej www.cobrabus.pl Paczki powinny być starannie zamknięte oraz zabezpieczone, na wierzchu opakowania należy umieścić naklejkę z wyraźnymi danymi adresata oraz odbiorcy wraz z wskazaniem aktualnego numeru telefonu. Po ówczesnym uzgodnieniu, paczki odbieramy od drzwi nadawcy i dostarczamy je dokładnie pod adres wskazany na opakowaniu.

Busy Polska Holandia

W ofercie również bus z holandii do polski oraz w drugą stronę. Wszystkie transportowane bagaże objęte są ubezpieczeniem od ewentualnych uszkodzeń bądź kradzieży Główną zaletą naszej działalności jest punktualność, dlatego nasze busy do Polski z Holandii czy busy z Polski do Belgii zawsze kursują zgodnie z określonym rozkładem jazdy. Trasy ustalone przez naszych specjalistów zostały skonstruowane tak, aby objąć jak największą liczbę miast oraz aby każdy pasażer miał możliwość dotarcia do wybranego przez siebie miejsca. bus z holandii do polski